Author Topic: Looking for Initialization Disk and original WINCAPS  (Read 2556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Heima

 • Newbie
 • *
 • Thank You
 • -Given: 0
 • -Receive: 2
 • Posts: 12
Looking for Initialization Disk and original WINCAPS
« on: June 16, 2015, 07:50:25 PM »
Hello,
I am looking for the initialization disk for the CS-4230CM robot.  The Denso part number is 410090-1530. Denso says that this is no longer available. So if somebody has a disk or a disk image, could you please respond.

I am also looking for the original WINCAPS. The one on 3 floppies for Win 3.1. I already have WINCAPS II and III. Denso claims they have this, which I think is suspect, because they want $800 which makes me think they are substituting WINCAPS III.

My problem is that I have an RC3 for the CS-4230CM, and it is not being recognized through the RS-232 with WINCAPS II.
Thank you in advance.

Offline eh3an2010

 • Newbie
 • *
 • Thank You
 • -Given: 0
 • -Receive: 0
 • Posts: 1
Re: Looking for Initialization Disk and original WINCAPS
« Reply #1 on: November 12, 2017, 08:44:41 PM »
i have this problem!  :hammer1:

۱٫انتخاب پلتفرم طراحی سایت
استفاده از سایت ساز های آماده یا به اصطلاح پلتفرم های سازنده
استفاده از اسکریپت های راه اندازی به همراه دامنه
روش اول:
پلتفرم های سازنده وب سایت یک مزیت خیلی مهم دارند و آن هم این است که بکارگیری آن بسیار ساده است و این روش تا آنجایی ساده است که برای معرفی و فروش محصولات احتیاجی به مهارت به برنامه نویسی و یا html و css نخواهید داشت. بنابر این کسانی که مهارتی در برنامه نویسی ندارند می توانند برای شروع از این روش استفاده کنند.
طراحی سایت
روش دوم:
در ابتدا لازم است بدانید که این روش با روش قبلی بسیار متفاوت است و برای شروع شما باید اطلاعات کافی را در زمینه برنامه نویسی داشته باشید. بدین معنا که برای استفاده از اسکریپتهای کد باز شما به صورت آفلاین وب سایت خود را طراحی کنید و سپس بعد از انجام کدنویسی هاستی را خریداری کرده و وب سایت سایت خود را روی هاست خریداری شده راه اندازی می کنید. (لازم است بدانید که نیاز به یک یک دامنه هم دارید پس آنرا انتخاب کرده و خریداری کنید) در واقع اسکریپت ها نرم افزارهایی برای ساخت وب سایت ها می باشند که می توان نرم افزار های رایگان آنرا در اینترنت جستجو کرد. در متن زیر به صورت کامل برای شما توضیح می دهیم.

طراحی سایت حرفه ای3
طراح وبسایت حرفه ای
۲٫انتخاب طرح گرافیکی طراحی وب سایت
امروزه سیستم های مدیریت محتوای بسیار زیادی اسپیناس وب  به صورت کد باز در اختیار کاربران اینترنت وجود دارد که معروف ترین آنها ورد پرس است. که برای شروع بسیار عالی است و می توانید از قالب ها و افزونه های رایگان آن استفاده کنید. اما اگر هدف شما جدی تر است و قصد دارید وب سایت خود را طراحی کنید بهتر است پلاگین های مورد نظر خود را که در رابطه با موضوع است خریداری کرده و از آن استفاده کنید. قالب های بسیار متنوع و مختلفی در زمینه های مختلف وجود دارد پس کار شما راحت شده و در زمان اندکی قالب خود را انتخاب می کنید. و سایت خود را راه اندازی می کنید

بیشتر بخوانید :  اشتباهات رایج طراحی تجربه کاربری در طراحی سایت
۳٫انتخاب هاست مناسب طراحی وب
بعد از مرحله اول و طراحی وب سایت  قالب سایت خود باید یک هاست را خریداری کنید که برای شما که تازه کار هستید یک هاست اشتراکی کافی است که قیمت ها متنوع بوده و به صورت سالانه یا ماهانه میتوانید آنرا خریداری کنید. ولی وقتی بازدید کنندگان وب سایت شما افزایش پیدا کردند باید یک vps خریداری کنید.

۴٫ثبت دامنه و شروع طراحی  سایت
این مرحله آخرین مرحله است و فقط کافی است یک شرکت برای ثبت دامنه خود انتخاب کنید. نام دامنه را می توانید خودتان انتخاب کنید ولی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سعی کنید نام انتخابی کوتاه و همچنین مرتبط با مطالب سایتتان باشد. به این دلیل که بازدید کننده بتواند نام سایت شما را به خوبی به خاطر بسپارد.

« Last Edit: June 25, 2018, 03:09:56 AM by eh3an2010 »